Atnaujinti Photoshop kursai

 

Dar niekada anksčiau nebuvo taip patogu mokytis kaip dabar - studijuokite bet kur ir bet kada, neprarasdami individualiai Jums skirto ryšio su dėstytoju. Siūlome ypatingus Photoshop kursus, kurių programa buvo sukurta remiantis tomis funkcijomis, kurių reikia realiam kasdieniam darbui. Bendradarbiaudami su spaustuvėmis įvertinome net ir pažangių grafikos dizainerių nuolat daromas technines klaidas. Todėl programą sukūrėme tokią, kad kursus baigę dalyviai dirbtų nedarydami dažniausių klaidų, kurias daro mėgėjai ir savamoksliai.

Photoshop kursai vyksta nuotoliniu būdu, todėl Jums nereikės niekur vykti ir derinti savo laiko. Viskas, ko reikės - tai interneto ryšys ir, žinoma, Photoshop programa.

 
 
 

Sukurkite jausmą naudodami Photoshop!

Photoshop yra populiariausia pasaulyje taškinės grafikos programa. Ja galima retušuoti nuotraukas, maketuoti lankstinukus, reklaminius skydelius (banerius) ir netgi kurti puikias animacijas. Tinkamai įvaldžius šią programą galima sukurti viską, ką tik galite įsivaizduoti.

photoshop kursai naujokams pradedantiesiems pažengusiems
 
photoshop kursai

Mokymų metodika

Metodika kuriama nuo 2009 m. Jau apmokėme virš 300 žmonių!
―――

● Photoshop kursai suskirstyti į 10 teorinių ir 10 praktinių pamokų.
● Visas kursas apima apie 40 ak. val. pažengusiems ir net iki 60 ak. val. pradedantiesiems.
● Teoriniai ir praktiniai užsiėmimai yra susieti logine seka: atliekant kiekvienos tolimesnės pamokos praktines užduotis prireikia žinių, įgytų ankstesnėse pamokose, todėl senesnės pamokos neužsimiršta. Taigi mokantis, pavyzdžiui, 10-tą pamoką tenka panaudoti devynių, iki tol išmoktų pamokų įgudžius.
● Metodika yra sukurta bendradarbiaujant su verslo ir gamybinėmis įmonėmis, todėl mokymai orientuoti į realiam darbui reikalingų įgūdžių lavinimą.

 

Kaip vyksta mokymai?

 
photoshop kursai internetu

1. PERŽIŪRĖKITE VIDEO ĮRAŠĄ

Gavę visą darbinę medžiagą peržiūrėkite pamokos vaizdo įrašą. Photoshop video paskaita lietuvių kalba pasiekiama internetu, t.y., ten kur patogu ir tada, kada patogu. Mokykitės keliaudami, ant sofos, ant stogo, ar bet kur, kur jaučiate kūrybinį įkvėpimą!

photoshop kursai online praktika

2. ATLIKITE PATEIKTAS UŽDUOTIS

Tai svarbiausia kursų dalis. Peržiūrėjus pamoką ir pasipraktikavus su pateikta medžiaga savarankiškai reikės atlikti dėstytojo pateiktas Photoshop užduotis. Kadangi užduotys sukurtos remiantis realiais einamaisiais dizaino darbais, atliekant jas geriausiai įsisavinamos žinios ir pasirengiama maketavimo darbui.

photoshop pamokos online

3. GAUKITE GRĮŽTAMĄJĮ RYŠĮ

Atlikę užduotis per 1-3 d. d. sulauksite dėstytojo kritikos bei rekomendacijas. Puikiai atlikę užduotis keliausite prie kitos pamokos. Profesionalus grafikos dizaineris kuruos kūrybinį procesą, kad Jūsų darbai būtų techniškai nepriekaištingi ir maksimaliai skoningi.


Mėgstantiems gyvą bendravimą...

Taip pat siūlome nuotolinius kursus gyvai pagal individualiai sukurtą programą.

 

Mokinių darbai

Baigėte Specto kursus?
Papasakokite, kaip Jums sekasi ir atsiųskite savo darbų.

 

Programa

Atsižvelgdami į dalyvių pageidavimus ir pasiūlymus pristatome naują patobulintą programą!
12 pamokų ir 5 papildomos temos sujungtos į dešimties modulių programą. Nuo šiol daugiau informacijos galima įsisavinti dar greičiau.

 
 

1. Vartotojo sąsaja. Pagrindiniai sluoksniai ir kaukės.
Tai įvadinė pamoka, skirta susipažinti su Photoshop darbo aplinka, įrankiais ir jų ypatybėmis. Šioje pamokoje aptariamas svarbiausių Photoshop funkcijų - sluoksnių ir kaukių (maskavimo) naudojimas.

2. Dydis, skyra, raiška. Bylų formatai ir dokumentų paruošimas spaudai bei publikavimui.
Viena iš svarbiausių pamokų - išmokite tinkamai naudoti dydžio parametrus, dokumentų formatus, paruošti juos publikavimui ir spaudai. Po šios pamokos mokėsite kurti pagrindinius spaudos ir internetinės reklamos projektus.

3. Šriftai, tekstas ir vektoriai.
Kompiuterinė grafika yra neatsiejama nuo šriftų, teksto ir kitų vektorinių elementų naudojimo. Išmoksite tai daryti profesionaliai, išvengdami dažniausiai daromų klaidų.

4. Tonai ir spalvos.
Viskas apie šešėlius, pusšešėlius, dinaminį diapazoną, kreives, bei darbą skirtingai apšviestose zonose. Darbas su nuotraukos spalvų režimais ir paletėmis. Optimalūs nusodrinimo ir spalvinio tonavimo būdai. Išmoksite daryti išraiškingas nespalvotas ir tonuotas nuotraukas, tinkamai paruošti dokumentų spalvas spaudai.

5. Efektai, sluoksnių derinimas ir sluoksniai-efektai.
Susipažinkite su svarbiausiais efektais. Sužinosite, kaip gausybėje efektų pasirinkti tinkamus, kaip juos suderinti ir pritaikyti kaip sluoksnius-efektus.

6. Žymėjimas.
Žymėjimas (objektų iškirpimas) yra vienas iš dažniausių veiksmų dirbant Adobe Photoshop programa. Išmoksite svarbiausias gudrybes, kaip greit skirtingais būdais iškirpti objektus iš fono bei kokiomis sąlygomis kokį būdą rinktis.

7. Ryškumo korekcija. Portreto retušavimas.
Išmoksite visus svarbiausius ryškinimo būdus, sužinosite pagrindinius skirtumus tarp jų ir kaip nepadaryti klaidų. Sužinosite kaip valdyti ryškumo gylį. Taip pat išmoksite profesionaliai retušuoti portretus, tinkamai sutvarkyti odą, akis, dantis ir kitus veido elementus.

8. Camera Raw įrankis.
Camera Raw įrankis leidžia patogiai redaguoti vaizdinę medžiagą, taikomus efektus stebint realiu laiku. Šis įrankis taip pat naudojamas darbinių (raw) nuotraukų bylų pirminei korekcijai. Išmoksite šį įrankį naudoti intuityviai ir patogiai.

9. Populiariausių spaudos projektų kūrimas ir paruošimas gamybai.
Išmoksite Adobe Photoshop programa skurti populiariausią nedidelės apimties spaudą (didelėms knygoms ir žurnalams skirtas Indesign) ir paruošti ją gamybai. Šioje pamokoje įvardijamos dažniausiai grafikos dizainerių daromos klaidos bei patarimai kaip jų išvengti.

10. Populiariausių internetinių projektų kūrimas ir paruošimas publikavimui.
Po šios pamokos mokėsite tinkamai naudoti Photoshop kuriant internetinius banerius ir netgi animacijas. Žinias galėsite taikyti web reklamos kūrime, socialinių tinklų rinkodaroje ir kitoje internetinėje vizualinėje komunikacijoje.

 
 

Photoshop kursų kaina

*Sėkmingai įveikus visas 10 pamokų kurso dalyviui įteikiamas sertifikatas.

MINI

Susipažinti

MEDI

Išmokti

MAXI

Darbui, verslui

PRO

Kursų paketas

Kainos išsimokėtinai

69

x3 mėn.

99

x3 mėn.

139

x3 mėn.

99

x7 mėn.

Kainos mokant iškart

175

255

355

595

10 išmaniųjų pamokų

Neribotas prisijungimas

Kursų pratęsimas iki 2 sav.

Individuali praktika

Neribotos konsultacijos

Asmeninių / verslo darbų konsultacijos

+1 pamoka gyvai

Tinka pradedantiesiems

Tinka pažengusiems

Kursų trukmė

Iki 2 mėn.

Iki 3 mėn.

Iki 3 mėn.

Iki 7 mėn.

Į kursus įeina:

Photoshop kursai Photoshop kursai Photoshop kursai Photoshop kursai Illustrator kursai Indesign kursai
 
 
 

Registracija

 

Parašykite mums žinutę ir netrukus su Jumis susisieksime.

Arba paskambinkite ir pasikonsultuokite:
863 000 515

Kokio apmokėjimo pageidausite? *
 
 
 
Gintaras-Kasperionis-lektorius.jpg

Dėstytojas

Gintaras Kasperionis yra vizualinės komunikacijos specialistas. Nuo 2005 m. iki dabar sukūrė daugybę įvertintų grafikos kūrinių. Nuo 2009 metų vadovauja kūrybos ir rinkodaros projektams. Iliustravo prestižine premija apdovanotą E. E. Schmidt knygą. Iki projekto pabaigos (2015) buvo vienas iš Fotolia ir Deviantart jungtinio projekto kūrybos fotografų. Šiuo metu kuria prekių ženklus ir apmoko naujus grafinio dizaino specialistus.