Profesionalūs marketingo sprendimai verslui

 
 
 
marketingo specialisto paslaugos

Išorinis marketingo specialistas

Išorinis rinkodaros specialistas atlieka tas pačias funkcijas, kaip įmonės viduje dirbantis darbuotojas. Tai efektyvu, o kaina prieinama visiems, įskaitant smulkias ir augančias įmones, kurios neturi galimybės pilnai darbo dienai arba projektui pasamdyti profesionalaus rinkodaros specialisto.

seo paslaugos google adwords reklama

SEO ir internetinis marketingas

Jei įmonės nėra internete, jos nėra niekur. Tyrimai rodo, kad daugelis žmonių informacijos apie prekes ir prekių ženklus ieško internete. Mes siūlome visas paieškos sistemų optimizavimo ir internetinio marketingo paslaugas, pradedant banerinių kampanijų valdymu ir baigiant Google AdWords administravimu.

 
 
 
socialinio marketingo paslaugos

Socialinių tinklų marketingas

Socialinių tinklų rinkodaros kampanijos yra vienos iš efektyviausių formuojant prekių ženklų įvaizdžius. Siūlome visas socialinės medijos paslaugas Facebook, Instagram, Pinterest ir kt. socialiniuose tinkluose.

turinio-marketingas.gif

Turinio marketingas

Turinio rinkodara yra efektyviausia ilgalaikės rinkodaros strategija. Ji formuoja reputaciją, kompetenciją ir patrauklumą. Tinkamai formuojamas turinys yra ne tik tiesiogiai pardavimus skatinanti strategija, bet tuo pačiu ir pozityvi įmonės arba prekės ženklo istorija.

 
 
rinkodaros marketingo analizes tyrimu paslaugos

Marketingo analizė ir tyrimai

Tik marketingo tyrimai ir duomenų analizė suteikia galimybę objektyviai suprasti rinką ir tuo pačiu atsiriboti nuo subjektyvių nuomonių vertinant verslo sprendimus. Naudojame tinkamiausius aprašomosios ir analitinės statistikos metodus, o rezultatus pateikiame ne tik matematikams, bet visiems suprantama kalba.

vizualines komunikacijos paslaugos

Vizualinė komunikacija

Tobulas dizainas kuria aukščiausią pridėtinę vertę. Mūsų patirtis rodo, kad už tuos pačius grikius, supakuotus puikiai atrodančioje pakuotėje, pirkėjai moka ~4 kartus daugiau nei kai jie buvo pakuojami pigiai atrodančiuose maišeliuose. Vizualinė komunikacija yra efektyviausias būdas užkariauti klientų širdis.

 
 

Kodėl renkasi mus?

 
 
 Startup Stock Photos

Viskas vienoje vietote

Mes siūlome visas komunikacijos paslaugas: kuriame prekių ženklus, sudarome įmonių rinkodaros planus, pasirūpiname jų įgyvendinimu įvairiose informacinės sklaidos kanaluose. Lygiagrečiai sukuriame turinį ir visą vizualinę komunikaciją (dizainą), todėl mūsų klientų komunikacijos strategijos išlieka nepertraukiamos ir tolygios.

Aukštas integralumas garantuoja tvirtas prekės ženklo pozicijas rinkoje.

rinkodaros analizes paslaugos

Analitiškai pagrįsta rinkodara

Kol Lietuvos rinkodaros srityse vis dar vadovaujamasi mitais "svarbiausia emocija", mes atsiribojame nuo subjektyvių vertinimų ir išvadas darome besiremdami objektyviais matematinės analizės metodais. Mes nustatome marketingo veiksnių įtakas siekiamiems tikslams, todėl mūsų analizių išvados sėkmingai naudojamos priimant rinkodaros sprendimus ir optimizuojant verslo procesus.

Sudėtingai skamba? Štai 2017 m. pavyzdys!

Trečius metus iš eilės kritus vaikiškų ledų pardavimams kliento rinkodaros skyriaus darbuotojai intuityviai kaltino šaltas vasaras, tačiau mūsų tyrimai parodė, kad žemus pardavimus lėmė netinkamas pozicionavimas: tirto prekių ženklo ledus dažniau sau perka 35-45 m. amžiaus moterys, o ne vaikai ir jų mamos, kaip buvo manoma iki tol. Pakeitus komunikacijos strategiją pagal tyrimo išvadų rekomendacijas, ledų pardavimai vėl perėjo į augimo stadiją.

 
 
marketingo paslaugu kaina

Draugiškos kainos

Taikome itin draugišką, vakarų pasaulyje paplitusią marketingo paslaugų kainodaros strategiją - daugelio paslaugų kainas nustato patys klientai, o mes pagal biudžetą ir keliamus tikslus pasiūlome sprendimus, kurių efektas pats didžiausias, o kuriama nauda - vertingiausia. 

 
 

Susisiekime

 

+370 63 000 515
art@specto.lt

Papasakokite mums apie savo projektą, planuojamus darbus bei marketingo tikslus ir netrukus su Jumis susisieksime.

 
 

Mūsų klientai - ambicingi savo sričių lyderiai!