Logotipo dizainas kuria vertę

Logotipas yra svarbiausias prekės ženklas. Tai įmonės veidas, įkūnijantis organizacijos dvasią, kokybės standartus ir patikimumą. Mūsų profesionalių dizainerių tikslas - sukurti aukščiausios kokybės logotipus, ryškiai išskiriančius įmones iš konkurentų bei užkariaujančius jų klientų širdis.
Tai darome jau 8-tus metus.

Analizuojame ne tik į užsakovo, bet ir į galutinio kliento norus!
Mūsų sukurti logotipai turi didelę išliekamąją vertę: yra registruojami bei patentuojami.

 
 
 
 
 

Profesionalus logotipų dizainas

Logotipų dizainą kuriame jau 8-tus metus, todėl mes puikiai žinome, kodėl geltoni logotipai blunka saulėje, kokių spalvų logotipai apskritai netinka gamybai, kokių formų neįmanoma išsiuvinėti, įspausti gumoje ir dar šimtus kitų niuansų, kaip išvengti klaidų ir sukurti tobulą prekės ženklą. Mėgėjai kuria „jausdami spalvas“, mes kuriame besiremdami gausia patirtimi, todėl mūsų logotipų dizainas puikiai suderinamas su gamyba.

Logotipus testuojame, todėl jie ne tik vizualiai, bet ir praktiškai atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Logotipu-kurimo-testas.jpg
 
 

Logotipų kūrimas, pagrįstas grafika

Kuriame ne paveikslėlius šalia pavadinimų, o grafiškai pagrįstus logotipus, turinčius pačią didžiausią išliekamąją vertę. Logotipų brėžiniai unikalūs, parengti registravimui ir patentavimui.

Logotipų kūrimo paslaugos - proporcijos
 
 
logotipu dizaino kurimas

Investuojame į geriausią kokybę

Nuolat siekiame būti pirmi, todėl kurdami logotipų dizainą naudojame naujausias bei pažangiausias technologijas, idealiai atkuriančias spalvas, kontrastą ir detales. Naujausia įranga leidžia garantuoti minimalias grafikos parametrų paklaidas ir sukurti puikius logotipus.

Siekdami, kad klientas būtų maksimaliai patenkintas rezultatu, logotipų variantų skaičiaus neribojame!

Logotipus pateikiame visais populiariausiais vektorinės ir taškinės grafikos formatais. Taip pat sukuriame keletą spalvinių variantų, suteikiame naudojimo rekomendacijas.

 
 
 

Firminis stilius - aukštesnės logotipo vertės pagrindas

 
 

Firminis stilius formuoja prekės ženklo tęstinumo ir pilnumo įspūdį taip dar labiau sustiprindamas logotipo vertę. Mes ne tik kuriame logotipų dizainą, bet ir sukuriame unikalų firminį stilių, kurį detaliai aprašome prekės ženklo vadove.

 
Logotipų kūrimas branding
 
 

Logotipo kaina

Kuriame logotipus tiek naujai besikuriančioms įmonėms, tiek rinkos lyderiams. Kiekvienas užsakymas unikalus, todėl logotipų kainą įvertiname atsižvelgę į individualius poreikius.

Parašykite mums savo idėją ir jau netrukus pateiksime geriausią pasiūlymą.

Logotipo vertė yra kompanijos vertė.
— Bachir Zeroual. Coca-Cola marketing director
 

Parašykite mums

Kuo galėtume Jums padėti?
 
 

Mūsų klientai - ambicingi savo sričių lyderiai!